Nevşehir Havalimanından Otogar’a Nasıl Gidilir?

 Nevşehir Havalimanından Otogar’a Nasıl Gidilir?

Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan otogara gitmek için 4 farklı alternatif yol kullanabilirsiniz. Bu ulaşım yolları şöyle listelenir;


1. Transfer Hizmeti

Konforlu şekilde Nevşehir havaalanından otogar’a gitmek için Buskirala’dan transfer hizmeti alabilirsiniz. Her marka ve model araç arasından istediğinizi seçebilir ve 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

Transfer rezervasyonu için Nevşehir Kapadokya Havalimanı transfer sayfasını ziyaret ediniz.

nevşehir havaalanı transfer otogar

2. Havalimanı Servisi ve Belediye Otobüsleri

Bu seçenek oldukça yorucu ve zaman alıcı bir ulaşım hizmeti sunar. Öncelikle Nevşehir Havalimanı’ndan kalkan servisler ile Merkeze gitmelisiniz. Buradan ise otogara giden minibüsler yada belediye otobüslerine binmeniz gereklidir.

En ekonomik seçenek olsa da yolculuk konforu açısından çok zayıftır.

nevşehir havalimanından otogara giden otobüsler

3. NAV Havaalanı → Otogar Taksi

Taksiler ile Kapadokya havaalanından otogar’a hızlıca gidebilirsiniz. Yolculuğunuz için 33 km yol yapmanız gerekecektir.

Nevşehir Havalimanı’ndan otogar’a gideceğiniz güzergaha göre taksi ücreti değişebilir. Ancak ortalama 35 USD taksimetre ücreti ödemeniz gerekecektir.

nevşehir havaalanından otogara taksi ücreti

4. Kapadokya Havaalanı Araç Kiralama

Uçuşunuz sonrası Kapadokya Havalimanı’ndaki araç kiralama acentelerinden destek alabilirsiniz. Ancak yoğunluğa göre araç bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle Merkez’deki kiralama şirketleri ile de iletişim kurmak faydanıza olacaktır.

Buskirala şoförlü araç kiralama hizmeti ile Nevşehir Havaalanından otogar’a gidebilir ve diğer ulaşım ihtiyaçlarınızı bu hizmet ile karşılayabilirsiniz.

kapadokya havalimanı araç kiralama fiyatları otogar