Bodrum Havalimanından Akyarlar’a Nasıl Gidilir?

 Bodrum Havalimanından Akyarlar’a Nasıl Gidilir?

Uçağınızdan indikten sonra Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Akyarlar’a gitmek için farklı alternatiflere sahip olursunuz. Ancak Bodrum havaalanı ile Akyarlar arası ortalama 60 km olduğundan bu seçenekler biraz sınırlıdır.

Ulaşım seçenekleri arasından taksi, transfer hizmeti ve havaş ile Bodrum Havalimanı’ndan Akyarlar’a gidebilirsiniz.

Transfer Hizmeti

en iyi transfer firması bodrum milas havalimanından akyarlara

Transfer hizmeti almak Milas-Bodrum havaalanından Akyarlar’a gitmenin en doğru ve pratik yoludur. Hızlı, konforlu ve ekonomik bir yolculuk yaparsınız. Bodrum Havalimanı’ndan Akyarlar’a ulaşım için transfer rezervasyonu yaptırmak aracın hazırlanması ve sizin beklememeniz için önemlidir.

444 50 72‘yi arayarak Baskirala’dan hzlı bir rezervasyon yaptırabilirsiniz. 7/24 bu numarayı arayarak destek alabilirsiniz.

Milas-Bodrum Havalimanı → Akyarlar Taksi

bodrum milas havaalanından akyarlara taksi ücreti

Ticari taksi kullanarak Milas havaalanından Akyarlar’a gitmeniz hızlı ve pratik olur. Ancak bu seçenek biraz pahalı olabilir. Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Akyarlar’a taksi ücreti yaklaşık 55 USD tutarında olur.

Bu araçları havalimanının çıkış kapılarında sıralı şekilde görebilirsiniz. Taksi sürücüsü ile yolculuk öncesi pazarlık yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

Havaalanı Servis Otobüsleri

bodrum milas havalimanından akyarlara havaş var mı

Havaş otobüslerinin Akyarlarda durağı bulunmamaktadır. Bu nedenle Bodrum Havalimanı’ndan Akyarlar’a havaş ile gitmeniz için aktarma yapmanız gerekir.

İlk olarak havaalanından bu servis otobüsleri ile Bodrum merkeze gitmelisiniz. Buradan Akyarlar minibüsleri yada taksi kullanarak seyahatinizi tamamlayabilirsiniz.