Bodrum Havalimanından Marmaris’e Nasıl Gidilir?

 Bodrum Havalimanından Marmaris’e Nasıl Gidilir?

Uçuşunuz sonrasında Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Marmaris’e gitmek için kullanabileceğiniz seçenekler sınırlıdır. Milas havaalanı ile Marmaris arası yaklaşık 140 km olduğundan sınırlı bir ulaşım imkanına sahip olursunuz.

Sizlerin Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Marmaris’e ulaşım için kullanabileceği seçenekler ise; taksi, transfer hizmeti ve havaalanı servis otobüsleridir.

Taksi

bodrum milas havalimanından marmarise taksi kaç para yazar

Ticari taksi kullanarak Milas Havalimanı’ndan Marmaris’e hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken bir detay ise Bodrum havaalanından Marmaris’e taksi ücretinin yaklaşık 140 USD olacağıdır. Bu nedenle araca binmeden pazarlık yapmanız faydanıza olur.

Bu araçlar havalimanının çıkışında çok sayıda bulunur. Bu nedenle dilediğinize binebilirsiniz.

Havaalanı Servis Otobüsleri

bodrum milas havaalanından marmarise havaş ile nasıl gidilir

Havaş’ın servisleri Milas havaalanından Marmaris’e kalkmadığından aktarma yapmadan gitmeniz imkansızdır. Bu nedenle Bodrum-Milas Havalimanı’ndan Marmaris’e havaş ile gitmek için öncelikle Muğla merkeze gitmelisiniz.

Buradan Marmaris’e giden minibüsler yada taksi kullanarak gidebilirsiniz. Bu yolculuk aşırı yorucu olabilir.

Transfer Hizmeti

transfer firmaları bodrum milas havalimanından marmarise

Transfer hizmeti almak Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Marmaris’e gitmenin en pratik ve konforlu yoludur. Önceden rezervasyon yaptırarak belirlediğiniz saatte aracınız hazır olur.

Buskirala’nın transfer hizmetini almak için rezervasyon yaptırmanız sizin faydanıza olacaktır. Hızlı rezervasyon için 444 50 72‘yi arayabilirsiniz.