Nevşehir Havalimanından Uçhisar’a Nasıl Gidilir?

 Nevşehir Havalimanından Uçhisar’a Nasıl Gidilir?

Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan Uçhisar’a gitmek için 4 farklı seçenek karşımıza çıkar. 36 km uzunluğundaki bu yolculuk için kişiye ve gruba özel transfer havaalanı servisi, ticari taksi ve araba kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  1. Özel Transfer
  2. Taksi
  3. Havalimanı Servis
  4. Araç Kiralama

1.Kapadokya-Uçhisar Transfer

Busirala’dan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan Uçhisar’a gitmek için transfer desteği alabilirsiniz. Uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

Buskirala’nın 4, 8, 16, 19, 27, 31 ve 46 kişilik araçları ile ekonomik ve konforlu ulaşım yapabilirsiniz.

Rezervasyon için tık tık → Kapadokya Havalimanı transfer

kapadokya havaalanı transfer uçhisar

2.NAV Havaalanı → Uçhisar Taksi

Ticari taksi ile Kapadokya Havalimanı’ndan Uçhisar’a gidebilirsiniz. Fiyat için taksiye binmeden sürücü ile konuşmanız faydanıza olacaktır.

Taksimetre ücreti ise havaalanı Uçhisar arası için ortalama 40 Amerikan doları tutar. Biraz pahalı olduğundan yolculuk öncesi pazarlık yaparsanız indirim yaptırabilirsiniz.

nevşehir havalimanından uçhisara taksi kaç para

3.Kapadokya Havalimanı Servis

Nevşehir Belediyesinin Nevşehir havaalanı için toplu taşıma araçları bulunmamaktadır. Sadece Kapadokya Havalimanı servis araçları ile ekonomik yolculuk yapabilirsiniz.

Havaalanından bindiğiniz servis araçları ile Uçhisar’a gidebilirsiniz. Gideceğiniz yere göre başka bir vasıtaya aktarma yapmanız gerekebilir.

nevşehir havalimanı servisi nerelere gider

4.Nevşehir Havalimanı Araç Kiralama

Toplu taşıma araçlarının ihtiyaçları tam karşılamamasından Nevşehir Havalimanı’ndan araç kiralama firmaları çok sayıda bulunur. Yetersiz kalmaları durumunda Merkez’deki kiralama şirketlerinden destek alabilirsiniz.

Buskirala Kapadokya havaalanından Uçhisar’a ulaşım için şoförlü araç kiralama hizmeti sunar. Gün içinde de kiralık şoförlü araçlar ile Nevşehir’de ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

nevşehir havalimanı araç kiralama uçhisara