Nevşehir Havalimanından Merkez’e Nasıl Gidilir?

 Nevşehir Havalimanından Merkez’e Nasıl Gidilir?

Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan Merkez’e gitmek için 4 farklı seçeneğe sahipsiniz. Merkez ile havaalanı arası yaklaşık 30 kilometredir. Zaman ve konfor yönünden farklılık gösteren bu ulaşım seçenekleri ise şunlardır ;

  1. Transfer Hizmeti
  2. Belediye Otobüsü ve Minibüsler
  3. Taksi
  4. Araç Kiralama
  5. Kiralık Şoförlü Araç

1. Nevşehir Merkez Transfer Hizmeti

nevşehir havaalanı transfer merkez

Nevşehir Havalimanı’ndan Merkez’e ulaşımın en konforlu seçeneği transfer hizmetidir. Bu hizmeti VIP veya özel transfer olarak alabilirsiniz.

Buskirala her sınıf otomobil, minibüs ve otobüs ile Kapadokya havalimanı transfer hizmeti sunar. Bu desteği almanız için uçuşunuz öncesi rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

Rezervasyon için: 0850 840 5250

2. Belediye Otobüsü ve Minibüsler

kapadokya havalimanından nevşehir merkeze giden otobüsler

Konforu en zayıf ama en ekonomik Kapadokya havaalanından Merkez’e ulaşım seçeneğidir.

Saatte bir kalkan Tuzköy minibüsleriyle Gülşehir’de inebilir, Gülşehir’den belediye otobüslerine binerek Nevşehir merkeze ulaşabilirsiniz. Ekonomik olsa da zaman açısından çok vaktinizi alabilir.

3. NAV Havaalanı → Merkez Taksi

nevşehir havalimanı merkez arası taksi ücreti

Taksi kullanarak hızlı şekilde Nevşehir Kapadokya havaalanından Merkez’e gidebilirsiniz. Taksimetre ücreti biraz pahalı olabileceğinden ortalama fiyat öğrendikten sonra taksiyi kullanmanız yararlı olacaktır.

Taksiler havalimanını çıkış kapısında sırada bekler. Buradan binip Merkez’e gidebilirsiniz. Ortalama ödeyeceğiniz ücret 30 Amerikan dolarıdır.

4. Nevşehir Araç Kiralama

nevşehir havalimanı araç kiralama

Nevşehir’de toplu taşıma araçlarının az olması, NAV havalimanında araç kiralama talebinin fazla olmasına yol açar. Bu nedenle araç bulamayabilirsiniz. Uçuşunuz öncesi Nevşehir kiralama firmaları ile görüşmeniz size çok fayda sağlayacaktır.

Buskirala şoförlü araç kiralama hizmeti ile Nevşehir Havalimanı’ndan Merkez’e gidebilir ve gün boyu tüm ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

5. Kiralık Şoförlü Araç

nevşehir havalimanı merkez arası taksi ücreti

Nevşehir Kapadokya havaalanından Merkez’e ulaşım ihtiyacınızı şoförlü kiralama yaparak karşılayın. Sadece Merkez’ gitmekle sınırlı kalmadan size tahsis edilen kiralık şoförlü araç ile Nevşehir’in her yerine yolculuk yapabilirsiniz.

Buskirala, günlük, haftalık ve aylık kiralama hizmetini sürücülü olacak şekilde sunuyor. Rezervasyon için: 0(850) 840 5250