Nevşehir Havalimanından Göreme’ye Nasıl Gidilir?

 Nevşehir Havalimanından Göreme’ye Nasıl Gidilir?

Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan Göreme’ye gitmek için 4 farklı seçenek bulunur. Havaalanından Göreme’ye gitmek için ne yazık ki tolu taşıma mevcut değildir. Kullanabileceğiniz ulaşım seçenekleri ise; taksi, araç kiralama, şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetleri olarak 4 adettir. Aşağıdaki bölümden sana uygun olanı seçerek ulaşım desteği alabilirsin.

  1. Taksi
  2. Araç Kiralama
  3. Şoförlü Araç Kiralama
  4. Transfer Hizmetleri

1. Kapadokya Havaalanı → Göreme Taksi

Kapadokya havaalanından Göreme’ye gitmek için taksi kullanabilirsiniz. Havalimanın çıkış kapısında çok sayıda bulunan ticari taksilerden istediğinize binebilirsiniz.

Unutmamanız gereken Göreme ile Nevşehir Havaalanı arası 42 km olduğundan taksimetre ücreti biraz pahalı olabilir. Ortalama taksi ücreti 40 USD olarak hesaplayabiliriz.

Kapadokya havalimanı Göreme Taksi

2. Kapadokya Havalimanı Araç Kiralama

Nevşehir Havalimanı’na indiğinizde ulaşım ihtiyacınız için araba kiralayabilirsiniz. Bunun için havalimanının içerisindeki kiralama şirketleri ile görüşebilirsiniz.

Araç sayısı bakımından Kapadokya havaalanındaki araç kiralama şirketleri yetersiz kalabilir. Bu nedenle merkezde bulunan firmalardan destek alabilirsiniz. Uçuşunuz öncesi kiralama işletmelerini aramanızda fayda vardır.

Nevşehir havalimanı Göreme Araç Kiralama

3. Nevşehir Şoförlü Araç Kiralama

Göreme’de araca ihtiyaç duyacaksanız en doğru hizmet Buskirala’dan şoförlü kiralama desteği almaktır.

Buskirala şoförlü araba kiralama hizmetini Nevşehir Kapadokya havaalanından Göreme’ye ulaşım için ve daha sonrasındaki ulaşım ihtiyaçları için sunuyor. 12 taksit avantajının yanında herhangi bir depozito ve teminat ödemenize de gerek yok.

Kapadokya Havalimanından göremeye şoförlü araç kiralama

4. Özel Transfer Hizmeti

Buskirala, Nevşehir Havalimanı’ndan Göreme’ye ulaşım için özel transfer hizmeti de sunar.

4, 8, 16, 19, 27 ve 46 kişilik araçlar ile Nevşehir Kapadokya Havalimanı transfer hizmetini ister tek yön ister gidiş dönüş alabilirsiniz. Göreme-havalimanı ulaşımı için en ekonomik ve konforlu ulaşım seçeneği Buskirala transfer hizmetleridir.

Rezervasyon için : 0850 840 52 50

Kapadokya havalimanı Göreme Transfer