İstanbul Havalimanından Taksim’e Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Taksim’e Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Taksim’e gitmek için 4 alternatif yol kullanabilirsiniz. Bu yollar fiyat, konfor ve yolculuk süresi açısından farklılaşır. Bunlar ise; belediye otobüsü ve metro, Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş., taksi ve Taksim transfer seçenekleridir.

Belediye Otobüsü ve Metro

Toplu taşıma ile İstanbul havaalanından Taksim’e gitmek basit ve ekonomik bir seçenektir.

M11 metrosuna havalimanında binip Kağıthane durağında inmeniz gerekir. Buradan 48T otobüsü ile Taksim’e ulaşabilirsiniz. Yolculuğun çok zamanınızı alacağını unutmayın.

istanbul havalimanından taksime giden otobüsler

İstanbul Havalimanı-Taksim HVIST

Havaist otobüsleri ile Taksime aktarma yapmadan gidebilirsiniz. Bu otobüslere havalimanındaki HVIST tabelalarını takip ederek ulaşabilirisiniz.

HVIST-15 numaralı otobüsler 15. perondan kalkar ve Taksim durağından gider. Bu araçlar ile aktarma yapmadan Taksim’e gitmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

istanbul havalimanından taksime giden havaist otobüsleri

İstanbul Havaalanı → Taksim Taksi

Ticari taksi ile İstanbul Havalimanı’ndan Taksim’e gitmek pratik olsa da biraz pahalı olabilir.

Taksiler havaalanın dışında çok sayıda olacak şekilde sıralanır. Bunlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Binmeden önce fiyat araştırması yapmanız faydanıza olacaktır.

istanbul havalimanından taksime taksi kaç para tutar

Taksim Transfer Hizmetleri

Yüksek konforla havalimanı transfer hizmetini Taksim’e gitmek için alabilirsiniz. Ulaşım için en konforlu seçenek Taksim VIP transferdir.

Buskirala İstanbul Havalimanı transfer hizmeti ile 7/24 Taksim’e ulaşım desteği alabilirsiniz. Rezervasyon için 0850 840 52 50‘yi tıklayabilirsiniz.

taksim havalimanı transfer