İstanbul Havalimanından Kadıköy’e Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Kadıköy’e Nasıl Gidilir?

Uçuşunuz sonrasında İstanbul Havalimanı’ndan Kadıköy’e gitmek için 4 farklı alternatif yol kullanabilirsiniz. Bunlar aralarında ücret, konfor ve yolculuk süresinde farklılık gösterir. Bu seçenekleri ise;

  • Belediye Otobüsleri ve Metro
  • Taksi
  • Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş.
  • Kadıköy VIP Transfer
istanbul havaalanı kadıköy metro ulaşım

Belediye Otobüsleri ve Metro

En uygun fiyatla İstanbul Havalimanı’ndan Kadıköy’e gitmek için metro ve İETT otobüslerini kullanabilirsiniz. Bu araçlar ile yolculuk yapmak biraz yorucu olabilir.

Öncelikle İstanbul Havalimanı’ndan M11 metrosuna binerek Gayrettepe durağına gitmelisiniz. Buradan 100 metre yürüdükten sonra Zincirlikuyu durağından 34G otobüslerine binerek Söğütlüçeşme’ye gidebilirsiniz.

istanbul havalimanından kadıköye taksi kaç para tutar

Taksi

Yoğun tercih edilen İstanbul havaalanından Kadıköy’e ulaşım seçeneklerinden birisi taksilerdir. Bu araçlara havaalanın çıkış kapılarından binebilirsiniz.

Hızlı ve konforlu olması avantajının yanında biraz fazla ücret ödemeniz gerekebilir. Bu nedenle gideceğiniz güzergahı ve ortalama taksimetre ücretini öğrendikten sonra kullanmanız sizin için yararlı olacaktır.

havaist kadıköy durakları

Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş.

Kadıköy iskelesinde bulunan Havabus otobüs durağına İstanbul Havalimanı’ndan direk gidebilirsiniz. Bunun için HVIST otobüslerine 10. perondan binmelisiniz.

Bir diğer önemli husus ise fazla bagajınız olması durumunda ek bagaj ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz noktayla bu durak arası uzak olabilir.

vip kadıköy transfer

Kadıköy Özel Transfer

Ulaşım için en konforlu hizmet Kadıköy VIP transfer seçeneğidir. Bu hizmeti alarak İstanbul Havalimanı’ndan Kadıköy’ün her yerine hızlı ve konforlu şekilde gidebilirsiniz.

Baskirala ile uçuş öncesinden randevu oluşturarak istediğiniz saatte aracınızı ayırabilirsiniz.

Rezervasyon için İstanbul Havalimanı Kadıköy Transfer sayfamızı ziyaret ediniz.