İstanbul Havalimanından Kartal’a Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Kartal’a Nasıl Gidilir?

Uçak yolculuğunuz sonrasında İstanbul Havalimanı’ndan Kartal’a gitmek için 4 farklı yol kullanabilirsiniz. Bunlar; taksi, metro ve belediye otobüsleri, Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş. ile Kartal transfer hizmetleridir.

1.Taksi

Kartal’a İstanbul havaalanından gitmenin en pratik yolu taksi kullanmaktır. Fiyat olarak biraz pahalı gelebilir. Bu nedenle ücret için öncesinden araştırma yapmanız sizin bütçeniz için faydalı olacaktır.

Taksiler havalimanının çıkış kapılarında bulunurlar. Buradan bu araçlara binebilirsiniz. Ek olarak köprü ücreti gibi ücretleri de taksimetre dışında ödeyebilirsiniz.

kartal yeni havalimanı arası taksimetre ücreti

2.Metro ve Belediye Otobüsleri

En yorucu olan seçenek İETT otobüsleri metro ile Kartal’a gitmek olacaktır. Ancak fiyat olarak en uygun olan bu seçeneği kullanmaktır.

M11 metrosuna İstanbul Havalimanı’ndan binip Gayrettepe durağında inmelisiniz. Sonrasında Zincirlikuyu durağından 34G numaralı otobüsle Uzunçayır durağında inmeli ve 16U otobüse aktarma yapmalısınız. Ortalama 2.5 saat süren bir yolculuk ile Kartal’a ulaşırsınız.

kartaldan istanbul havaalanına giden otobüsler

3.Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş.

HVIST otobüslerinin Kartal’da bir durağı bulunmamaktadır. Kartal’a en yakın durak Yenisahra durağıdır.

Havabus araçlarına İstanbul havaalanının içindeki tabelaları takip ederek ulaşabilirsiniz. Bu duraktan Havaist otobüslerini kullanarak Yenisahra durağına gidebilir ve buradan taksi yada toplu taşıma araçları ile Kartal’a geçebilirsiniz.

havaist kartala gidiyor mu

4.IST → Kartal Transfer (Buskirala)

Yüksek kalitede Kartal’a ulaşım için Buskirala’dan transfer hizmeti alabilirsiniz. Kartal VIP transfer desteği ile istediğiniz saatte yolculuk yaparsınız.

Kartal’ın her noktasında havaalanından gitmek için Buskirala transfer seçeneği bulundurur. Bu hizmet İstanbul Havalimanından Kartal’a gitmenin en konforlu ve en hızlı seçeneğidir.

Rezervasyon için İstanbul havaalanı transfer hizmetleri sayfamızı ziyaret ediniz.

vip kartal transfer