İstanbul Havalimanından Beylikdüzü’ne Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Beylikdüzü’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Beylikdüzü’ne gitmenin 4 farklı seçeneği vardır. Bu seçenekler; Belediye otobüsleri ve metro, taksi, Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş. ve Beylikdüzü özel transfer olarak 4 adettir.


Belediye Otobüsleri ve Metro

Toplu taşıma araçları ile İstanbul Havalimanı’ndan Beylikdüzü’ne gitmek için 3 aktarma yapmanız gerekir.

Peron 2’den kalkan H-3 otobüsü ile Güneşpark evleri durağına gitmeli ve buradan 76O otobüsüne aktarma yapmalısınız. Bu otobüsle İBB tesisleri durağında indikten sonra A239 otobüsüne aktarma yapıp Megakent durağına inerek Beylikdüzü’ne ulaşmış olursunuz.

istanbul havaalanından beylikdüzüne toplu taşıma araçları

Taksi

Taksiler İstanbul havaalanından Beylikdüzü’ne gitmenin yollarından birisidir. Bu araçlar havalimanında çok sayıda bulundurulur.

Uçaktan indikten sonra herhangi bir çıkış kapısından taksiye binebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir husus ise taksimetre ücreti olacaktır. Ortalama taksi ücreti öğrendikten sonra taksi ile yolculuk yapmanız size çok faydalı olacaktır.

istanbul havaalanından beylikdüzüne taksi kaç para tutar

Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş.

Havaist araçları ile havaalanından Beylikdüzü’ne gitmek hızlı ve konforludur. Bagajınız fazla ise burda ek bagaj ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Havaist araçlarından 8.perondaki HVIST-8 numaralı olanlarına binerek Beylikdüzü durağında inebilirsiniz. Ancak buradan gideceğiniz yere göre başka bir araç kullanmanız gerekebilir.

istanbul havaalanından beylikdüzüne havist ile gidiş

Beylikdüzü Transfer

En konforlu Beylikdüzü ulaşımı için transfer hizmeti alabilirsiniz. VIP, private ve shuttle seçenekleri arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Buskirala İstanbul Havalimanı → Beylikdüzü transfer seçeneği ile bölgenin her yerine sizi konforla ulaştırır.

beylikdüzüne havalimanı transfer