İstanbul Havalimanından Fatihe Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Fatihe Nasıl Gidilir?

Uçuşunuz sonrası İstanbul Havalimanı’ndan Fatih’e gitmenin birden fazla yolu vardır. Bunlar temel olarak; taksi, havaalanı transfer, belediye otobüsü veya metro ve Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş. olmak üzere 4 adettir.

Bu hizmetler ekonomik, konfor ve zaman açısından size farklı şekilde hizmet verir.

Taksi

Ulaşım ihtiyacınız için İstanbul havaalanı taksileri oldukça fazla sayıda bulunur. Havalimanından çıkış yaptığınızda istediğinize binerek Fatihe gidebilirsiniz.

Taksiye binmeden önce güzergahınızı oluşturmayı ve ortalama tutarı öğrenmeniz sizin için faydalı olacaktır.

taksi ile istanbul havalimanından fatih'e gidir mi

Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş.

Uçaktan indikten sonra Havaist tabelalarını takip ederek Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş. otobüslerini görebilirisiniz.

Bu otobüsleri kullanarak Aksaray durağında inerek Fatih’e ulaşımınızı yapabilirsiniz. Unutmamanız gereken ek bagaj için fazladan ücret ödeyebilirsiniz.

havaist fatih durakları

Metro ve Belediye Otobüsleri

Toplu taşımayla ulaşım hizmeti almak konfor olarak zayıf olsa da ekonomiktir. İstanbul Havalimanı metrosuna binerek Kağıthane durağında inmelisiniz. Kağıthane istasyonundan çıktıktan sonra 46T numaralı otobüse binerek Fatih ilçesine ulaşım yapabilirsiniz.

Bu yöntemi kullanarak 750 metre yürümek zorunda kalabilirsiniz.

istanbul havalimanından fatih'e hangi metro gider

Havalimanı Transfer Hizmetleri

Buskirala İstanbul Havalimanı transfer hizmeti, Fatih ulaşım seçenekleri arasından en konforlusudur. Uçağınıza binmeden önce rezervasyon yaptırarak dilediğiniz araçla keyifle İstanbul havaalanından Fatih’e gidebilirsiniz.

Rezervasyon ve fiyat bilgisi için İstanbul Havalimanı → Fatih transfer sayfamızı ziyaret ediniz.

fatih transfer hizmeti