İstanbul Havalimanından Esenyurt’a Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Esenyurt’a Nasıl Gidilir?

Ulaşım seçenekleri havaalanlarında oldukça zengindir. İstanbul Havalimanı’ndan Esenyurt’a ulaşım açısından 4 farklı seçenek bulunur. Bunlar ekonomik, konfor ve vakit olarak aralarında ayrılır. Bu seçenekler;

Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş.

Esenyurt’a İstanbul Havalimanı’ndan gidiş için Havaist otobüslerini kullanabilirsiniz. Havaalanının içerisinde Havaist tabelalarını takip ederek duraklarına gidebilirsiniz.

Eğer ek bagajınız var ise bunun için ekstra ücret ödeyebilirsiniz. Ayrıca Esenyurt’a en yakın durak Haramidere durağıdır. Buradan başka vasıtalara aktarma yapmanız gerekebilir.

istanbul havalimanından esenyurta havaist ile nasıl gidilir

Metro ve Belediye Otobüsleri

Metro ile İstanbul havaalanından Esenyurt’a gitmek çok vaktinizi alacaktır. Bu nedenle en kısa ve en doğru seçenek Havaist kullanarak Tuyap durağına gittikten sonra 142T numaralı otobüse binmek olacaktır.

Bu seçenek dışında farklı aktarmaları da kullanabilirsiniz. Ancak yaklaşık 3 yada 4 saat sürebilir.

istanbul havalimanından esenyurta iett ile nasıl gidilir

Taksi

En sık tercih edilen ulaşım seçeneklerinden birisi taksidir. İstanbul Havalimanı’ndan Esunyurt’a gitmek içinde sıklıkça tercih edilir.

Taksiler havalimanının çevresinde çok sayıda bulunur. Burada sırayla yolcularını alarak konforlu şekilde ulaşım ihtiyaçlarını karşılarlar.

istanbul havalimanından esenyurta taksi kaç para tutar

Esenyurt Vip Transfer

Bahsedilen seçeneklerin arasından en konforlusu Esenyurt VIP transfer hizmetidir. Bu hizmeti alarak İstanbul Havalimanı’ndan Esenyurt’un her noktasına yüksek konforla gidebilirsiniz.

Buskirala İstanbul Havalimanı transfer hizmeti ile hem tek yön, hem de gidiş dönüş ulaşım desteği alabilirsiniz.

istanbul havalimanı transfer esenyurt