İstanbul Havalimanından Bağcılar’a Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Bağcılar’a Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Bağcılara gitmek için 4 farklı yol bulunur. Bunlar belediye otobüsleri ve metro, taksi, Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş. ve Bağcılar transfer hizmetleridir. Bunlardan konfor, zaman ve fiyat olarak size ayrıştığından size en uygununu seçebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri ve Metro

H-1 numaralı belediye otobüsleri ile Bağcılar’a İstanbul havaalanından ulaşım sağlayabilirsiniz. Konfor açısından zayıf olsa da en ekonomik ulaşım seçeneğidir.

Uçaktan indikten sonra 200 metre yürüyerek H-1 otobüslerinin durağına ulaşırsınız. Burada otobüse bindikten sonra Pirireis durağında indiğiniz zaman Bağcılar’a ulaşmış olacaksınız.

bağcılardan havalimanına iett

Taksi

Taksiler İstanbul Havalimanı’ndan Bağcılar’a gitmenin en hızlı yollarından birisidir. Ancak ekonomik yönden biraz pahalı olabilir.

Özellikle havaalanın dışarısında çok sayıda taksileri göreceksiniz. İstediğinize binerek İstanbul Havalimanı’ndan Bağcılara taksi ile ulaşım yapabilirsiniz. Taksiye binmeden önce gideceğiniz güzergahı ve tutarı öğrenmeniz size faydalı olacaktır.

bağcılardan havalimanına taksi

Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş.

Havaist duraklarından kalkan otobüsler ile Bağcılar’a gidebilirsiniz. Bu hizmette bagajınız fazla ise ek ücret ödemeniz gerekebilir.

İstanbul havaalanının içerisindeki tabelaları takip ederek Havaist duraklarına gidebilirsiniz. Buradan kalkan otobüsler ile Arenapark AVM durağında inmeniz gerekir. Daha sonrasında farklı vasıtalar aktarma yaparak ile gideceğiniz yere ulaşırsınız.

bağcılar havaist durakları

Bağcılar Transfer Hizmetleri

Bağcılar’a en konforlu seyahat edebileceğiniz hizmettir. İstanbul Havalimanı’ndan Bağcılar’a transfer hizmeti alarak keyifli bir yolculuk yaparsınız.

Buskirala sizlere Bağcılar VIP transfer hizmetini 7/24 sunar. Uçuşunuz öncesi randevu yaptırarak lüks araçlarla seyahat yapabilirsiniz.

Buskirala ile İstanbul Havalimanı → Bağcılar transferi satın alabilirsiniz.

istanbul havaalanından bağcılara transfer