İstanbul Havalimanından Beykoz’a Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Beykoz’a Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Beykoz’a gitmek için 4 farklı alternatif bulunur. Beykoz’a ulaşım için alabileceğiniz hizmetler taksi, belediye otobüsleri ve metro, Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş. ve Beykoz VIP transferdir.

Taksi

Hızlı ve konforlu şekilde İstanbul Havalimanı’ndan Beykoz’a gitmek için taksiye binebilirsiniz. Ücret olarak biraz fazla tutabilir.

Özellikle havaalanının çıkışında çok sayıda taksi bulunur. Bunlardan istediğinize binerek hizmet alabilirsiniz. Ancak ücret konusunu ve güzergahı önceden mutlaka konuşmalısınız.

beykozdan havaalanına taksi kaç para tutar

Belediye Otobüsleri ve Metro

Toplu taşıma ile İstanbul havaalanından Beykoz’a gitmenin en pratik yolu metro kullanmaktır. Bu yolculuk yorucu olsa da en ekonomik şekilde ulaşım yapmanızı sağlar.

M11 metrosuna İstanbul Havalimanı’ndan bindikten sonra Gayrettepe durağında inmelisiniz. Buradan 400 metre yürüdükten sonra Esentepe durağında 121B numaralı otobüsle Kavacığa gidersiniz. Kavacıktan kalkan Beykoz otobüslerine tekrar aktarma yapmanız gerekebilir.

istanbul havaalanı metrosu beykoza gider mi

Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş.

Havaist otobüslerinin Beykoz yada Kavacık’ta herhangi bir durağı maalesef bulunmamaktadır. Bu nedenle aktarma yapmanız gerekir.

Öncelikle Havaist otobüslerinin bulunduğu yere giderek buradan Tepeüstü’ne giden otobüse binmeniz gerekir. Buradan İETT otobüslerine aktarma yaparak Beykoz’a gidebilirsiniz.

havalimanından beykoza havaist otobüsleri

Beykoz VIP Transfer

En konforlu ve hızlı ulaşım hizmeti Beykoz transferdir. Bu hizmeti alarak konforlu şekilde Beykoz’a gidebilirsiniz.

Buskirala her marka ve model araçla İstanbul Havalimanı’ndan Beykoz’a transfer hizmeti veriyor. Cazip fiyatlar ve yüksek modelli araçlar hakkında bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

vip transfer beykoz