İstanbul Havalimanından Beşiktaş’a Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Beşiktaş’a Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Beşiktaş’a gitmenin 4 yolu vardır. Taksi, belediye otobüsleri ve metro, Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş. veya Beşiktaş transfer hizmeti alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

istanbul havalimanından beşiktaşa taksi ücreti

Taksi

En sık tercih edilen ulaşım hizmetlerinden birisi taksidir. Taksi ile İstanbul Havalimanı’ndan Beşiktaş’a gitmek pratik ve konforludur.

İstanbul’da trafik durumu ve gideceğiniz güzergaha göre taksi ücreti farklılık gösterebilir.

Ayrıca taksi bulmakta da zorlanabilirsiniz.

istanbul havalimanından beşiktaşa iett ile nasıl gidilir

Belediye Otobüsleri ve Metro

En ekonomik havaalanından Beşiktaş’a ulaşım seçeneği metro ve İETT taşıtları kullanmaktır. Konfor olarak diğer seçeneklerden zayıftır.

Uçaktan indikten sonra İstanbul Havalimanı’ndan M11 metrosuna binip Gayrettepe durağında inmelisiniz. Daha sonra 100 metre yürüyerek Esentepe’den DT2 numaralı otobüsle Turizm Sitesi durağında inerek Beşiktaş’a ulaşmış olursunuz.

istanbul havalimanından beşiktaşa havaist ile nasıl gidilir

Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş.

Havaist otobüslerinin Beşiktaş’ta durağı yoktur. Ancak Beşiktaş yakınında bulunan duraklarda inerek aktarma yapabilirisiniz.

15.Perondan kalkan Havaist otobüsü ile Zincirlikuyu Metrobüs durağına gidebilirsiniz. Buradan U2 numaralı otobüs ile Turizm Sitesi durağında inerek Beşiktaş’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Unutmamanız gereken bir husus ise bagajınız fazla ise Havaist otobüslerinde ek bagaj ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz.

havalimanı transfer beşiktaş

Beşiktaş Transfer

En konforlu ve en çok tercih edilen İstanbul Havalimanından Beşiktaş’a ulaşım seçeneği transfer hizmetidir. Uçağa binmeden rezervasyon yaptırarak sizi karşılayacak araç ve şoförle konforlu şekilde yolculuk yaparsınız.

Beşiktaş VIP transfer hizmeti almak için Buskirala’nın avantajlarını inceleyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.