İstanbul Havalimanından Zeytinburnu’na Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Zeytinburnu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Zeytinburnu’na gitmek için alternatif seçenekler bulunur. Bu seçenekler fiyat, konfor ve yolculuk süresi açısından farklılıklara sahiptir. Havaalanından Zeytinburnu’na gitmek için belediye otobüsleri ve Metro, Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş., Taksi ve Zeytinburnu Vip Transfer hizmetlerini değerlendirebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri ve Metro

Ulaşım hizmeti alacağınız en ekonomik yöntemlerden birisi İETT araçlarıdır. İstanbul Havalimanı’ndan Zeytinburnu’n a gitmek için M11 metrosuna bindikten sonra Kağıthane durağında inip 41ST numaralı otobüse aktarma yapmalısınız.

Ayvansaray durağında indikten sonra ise 93M numaralı otobüsle Sümer durağında indiğinizde Zeytinburnu’na varmış olursunuz.

istanbul havalimanından zeytinburnuna metro ile ulaşım

Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş.

Havaist otobüsleri direk Zeytinburnu’na durağı olmasa da yakınında durakları bulunur. Öncelikle İstanbul Havalimanı’ndaki Havaist 12. peronuna gitmeniz gerekir.

Buradan otobüse bindikten sonra Ayvansaray’da inip 93M numaralı İETT otobüsüne aktarma yapmanız gerekecektir. Ayrıca bagajınızın fazla olması durumunda ek bagaj ücreti ödemek zorunda kalabilirisiniz.

havaist ile zeytinburnuna nasıl gidilir

Taksi

Hızlı ve konforlu şekilde İstanbul havaalanından Zeytinburnu’na gitmek için taksi kullanabilirsiniz. Bu araçlar havalimanının etrafında çok sayıda bulunur.

Taksiye havaalanından çıktıktan sonra hemen binebilir ve yolculuğa başlayabilirsiniz. Ancak trafik durumu ve güzergaha göre fiyat değişiklik gösterebilir. Bu nedenle binmeden önce mutlaka bunu öğrenip ardından yolculuğa başlamanız faydalı olacaktır.

istanbul havalimanından zeytinburnuna taksi kaç para

Zeytinburnu Vip Transfer

Uçağa binmeden önce transfer hizmeti için randevu alarak Zeytinburnu’nun istediğiniz yerine gidebilirsiniz. Aracın hazırlanması ve zamanında yanınızda olması için öncesinden randevu almanız gerekir.

Buskirala farklı araç seçenekleri ile size VIP Zeytinburnu transfer hizmeti sunuyor.

havalimanı transfer zeytinburnuna