Antalya Havalimanı’ndan Manavgat’a Nasıl Gidilir?

 Antalya Havalimanı’ndan Manavgat’a Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Manavgat ilçesine gitmek için 4 seçenek bulunur. Bunlar; taksi, özel transfer, havaalanı servis otobüsleri ve belediye otobüsleridir. Manavgat ile havaalanının arası yaklaşık 65 km olduğundan bu seçenekler ekonomi, konfor ve zaman açısından farklı kalitede hizmetler sunar.

Transfer Hizmeti

manavgat vip transfer

Kişiye veya gruplara öze transfer hizmeti alarak Antalya Havaalanı’ndan Manavgat’a en hızlı ve en konforlu şekilde ulaşırsınız. Hem güvenlik hem de konfor açısından en iyi ulaşım seçeneğidir.

Bu hizmeti almak için uçuş öncesi rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Buskirala.com ile hızlı rezervasyon yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0850 840 52 50‘yi arayabilirsiniz.

Havalimanı → Manavgat Taksi

antalya havalimanından manavgata taksi kaç para

Ticari taksiler havaalanın dışında çok sayıda bulunur. Bunlar sırayla çıkış kapılarına gelerek yolcularını alırlar. Buradan binerek havalimanından Manavgat’a taksi ile gidebilirsiniz.

Bilinmesi gereken bir diğer husus Antalya Havalimanı’ndan Manavgat’a taksi ücreti ortalama 55 USD tutar. Bu nedenle araca binmeden fiyat konuşmanız faydanıza olacaktır.

Havaalanı Servis Otobüsleri

antalya havalimanından manavgata havaş otobüsleri

Her saat başında Antalya Havaalanı’nda servis otobüsleri kalkar. Bu servis araçları ile otogara gidip otogardan Manavgat minibüslerini kullanabilirsiniz. Havalimanı servis araçlarına binerken bagajınız fazla ise ek ücret ödeyebilirsiniz.

Bu seçenek çok zamanınızı alacaktır. Ayrıca konfor bakımından biraz zayıf kaldığından biraz yorulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

antalya havalimanından manavgata giden toplu taşıma araçları

En yorucu ve zaman alıcı ulaşım seçeneği toplu taşıma araçlarıdır. Ama en ekonomik olduğundan sıklıkla tercih edilir.

Antalya Havalimanı’ndan Manavgat’a toplu taşıma aracı ile gitmek için 2 vasıta kullanmalısınız. Öncelikle havaalanından T1A tramvayına binmeli Çalli durağında inerek buradan AA01 numaralı otobüsle Manavgat’a gidebilirsiniz.