Antalya Havalimanı’ndan Lara’ya Nasıl Gidilir?

 Antalya Havalimanı’ndan Lara’ya Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Lara’ya gitmek için 3 farklı yol kullanabilirsiniz. Bunlar ise; taksi, belediye otobüsleri ve tramvay ve transfer hizmetidir. Havaalanı servis otobüslerinin (HAVAŞ) Lara’da durağı bulunmamaktadır. Lara ile havaalanı arası yakın olsa da yürüyerek en az 1 saatinizi ayırmanız gerekir. Bu nedenle bu ulaşım seçenekleri ile zaman kaybınızı önlersiniz.

Özel Transfer

lara özel transfer

Hızlı ve konforlu bir ulaşım için Lara’da özel transfer hizmeti alabilirsiniz. Antalya Havaalanından Lara’ya transfer desteği alarak hem ekonomik hem de hızlı bir yolculuk yaparsınız.

Buskirala her çeşit araç ile transfer desteği sunuyor. Detaylı bilgi ve randevu almak için 0850 840 52 50‘yi tıklayarak arayabilirsiniz.

Havalimanı → Lara Taksi

antalya havalimanından laraya taksi kaç para tutar

Taksi ile Antalya Havaalanı’ndan Lara’ya pratik bir şekilde ulaşım yapabilirsiniz. Bu araçları havalimanın dışında ve çıkış kapılarında çok sayıda görebilirsiniz. Büyük bagaj kapasiteleri ile bavullarınızı kolaylıkla taşırsınız.

Lara ile havalimanı arası taksi ücreti ortalama 5-10 USD olarak değişebilir. Bunun sebebi Lara’nın neresine gideceğiniz ve mesafedir.

Tramvay ve Belediye Otobüsleri

antalya havaalanından laraya giden otobüsler

Tramvay veya belediye otobüsleri ile Antalya Havalimanı’ndan Lara’ya tek otobüs yada 2 aktarmayla gidebilirsiniz. 800 numaralı otobüse havaalanından binerek Lara’ya direk gidebilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise T1A tramvayına havaalanından binip Yonca durağında inmelisiniz. Buradan Serik caddesine yürüyerek AF04 otobüse aktarma yaparak Lara’ya gidebilirsiniz.