İzmir Havalimanı’ndan Manisa’ya Nasıl Gidilir?

 İzmir Havalimanı’ndan Manisa’ya Nasıl Gidilir?

İzmir Havalimanı’ndan Manisa’ya gitmek için kullanabileceğiniz 4 alternatif yol bulunur. Bunlar arasında toplu taşıma araçları yer almamaktadır. Bu alternatifler ise; transfer hizmeti, şoförlü araç kiralama, taksi ve havaalanı servis araçlarıdır.

Manisa ile Adnan Menderes havaalanı arası yaklaşık 60 kilometredir. Bu nedenle İzmir’in çoğu ilçesinden daha yakındır.

Transfer Hizmeti

manisa vip transfer

En konforlu şekilde İzmir Havalimanı’ndan Manisa’ya gitmek için transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Bu sayede rahatlıkla seyahatinizi tamamlayabilirsiniz.

Buskirala’nın 4, 8, 16, 19, 27, 31 ve 46 kişilik araçları ile kendiniz için veya gruplar için havalimanı transfer desteği alabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak için 0850 840 52 50‘yi arayabilirsiniz.

ADB → Manisa Şoförlü Araç Kiralama

şoförlü araç kirala izmir havalimanı

Size tahsis edilen bir araçla gün boyu ulaşımınızı karşılayabilirsiniz. Şoförlü kiralık araçla öncelikle İzmir havaalanından Manisa’ya gidebilir ve buradaki ulaşım ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Ekonomik kiralık şoförlü arabalar için buskirala.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ve pek çok marka araçlar ile yolculuk yapabilirsiniz.

Adnan Menderes Havalimanı → Manisa Taksi

adnan menderes havalimanından manisaya taksi kaç para

Taksiler günlük hayatta en çok havalimanlarından ulaşım için tercih edilir. Adnan Menderes havaalanından Manisa’ya taksi ile gitmek oldukça hızlı ve pratik olacaktır.

Taksimetre ücreti Manisa İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası yaklaşık 45 Amerikan doları tutacaktır.

Havaalanı Servis Otobüsleri

izmir havalimanı havaş manisaya var mı

Havaş otobüsleri ile Manisa’ya gidebilirsiniz. İzmir havaalanı Manisa’ya gidecekler tarafından sıklıkla tercih edildiğinden Havalimanı Servis araçlarının Manisa’da da durağı bulunur.

Bu otobüsleri havalimanın dışında görebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir hususta fazla bagaj için ek ücret ödemek zorunda kalabileceğinizdir.