Antalya Havalimanından Kemer’e nasıl gidilir?

 Antalya Havalimanından Kemer’e nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Kemer’e gitmek için 4 ayrı yöntem kullanabilirsiniz. Bunlar; Taksi, Tramvay + otobüs,Tramvay + Belediye otobüsü ve Özel Transferdir. Sizler için bu araçlarla yolculuk yapmayı aşağıda inceledik.

Antalya Havalimanından Kemer'e Taksi ile nasıl gidilir

Taksi

Kemere yolculuk yapmak için taksi kullanmak hızlı ve pratik bir yoldur. Havalimanı bünyesinde bulunan duraktan taksi ile yolculuk yapılabilirsiniz.

Yaklaşık 60 km olan bu yolculuk trafik durumuna göre 1 saat sürmektedir.

Ancak yoğun trafik saatlerinde uygun bir taksi için beklemek gerekeceğide unutulmamalıdır.


Antalya Havalimanından Kemere Tramvay ve Otobüs ile ulaşım

Tramvay + Otobüs

Antalya’dan Kemer’e giden ulaşım araçları Antalya Otogarından kalkar. Bu yüzden Antalya Havalimanı’ndan otogara Havalimanından kalkan T1A Tramvayı ile gidebilirsiniz.

Otogarda 10 dakikada bir kalkan Kemer araçları bulunur. Bu araçları kullanarak yolculuğunuzu tamamlayabilirisiniz.


Antalya Havalimanından Kemere Tramvay ve Belediye Otobüsleri ile nasıl gidilir

Tramvay + Belediye Otobüsü

Kemere ulaşım için Antalya havalimanı’ndan kalkan T1A Tramvayına binip Muratbaşa durağında indikten sonra Yener Ulusoy bulvarından kalkan VS18 Belediye otobüsüne, bu araçtan da Lunapark’ta indikten sonra TA08 belediye otobüsü ile Kemere gidebilirsiniz.

Bu yolculuk bagajı büyük olan yolcularımıza zor gelebilir. Ayrıca Sıcak Antalya havasınıda bu aktarmaları yaparken zorluk yaşayabilirsiniz.


Antalya Havalimanından Kemere Özel Transfer ile ulaşım

Özel Transfer

Boş Taksi aramak yada araçlar arası aktarım yaparak zaman kaybetmek istemiyorsanız. Antalya Havalimanı’ndan Kemer’e özel transfer araçları kullanabilirsiniz. Buskirala.com olarak sunduğumuz transfer hizmeti ile size konforlu bir yolculuk imkanı verirken zaman kazandırıyoruz.