Bodrum Havalimanı’ndan Didim’e Nasıl Gidilir?

 Bodrum Havalimanı’ndan Didim’e Nasıl Gidilir?

Uçağınız Bodrum Havalimanı’na indikten sonra Didim’e gitmek için kullanabileceğiniz farklı alternatif yollar bulunur. Bodrum Havalimanı’ndan Didim’e gitmek için havaalanı servis otobüsleri, taksi ve transfer hizmeti alabilirsiniz.

Mesafe açısından Milas-Bodrum Havalimanı ile Didim arası yaklaşık 90 km olduğundan size en bu hizmetleri nasıl alacağınızı detaylıca açıklayacağız.

Hizmetleri Önizle
bodrum milas havalimanından didime havaş ile nasıl gidilir

Havaalanı Servis Otobüsleri

Eskiden Milas-Bodrum havaalanından Didim’e giden Havaş araçları bulunmamaktaydı. Ancak şu anda belirli saat aralıklarıyla Bodrum havaalanından Didim’e Havaş araçları sefer düzenliyor.

Bu araçlara Milas Havalimanı’ndan binerek Didim merkeze kolaylıkla yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca bir diğer önemli husus ise fazla bagajınız var ise ek bagaj ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz.

bodrum milas havaalanından didime taksi kaç para tutar

Taksi

Ticari taksileri kullanarak Bodrum havaalanından Didim’in her noktasına hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bu araçları havalimanının çıkışlarında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ancak bu yolculuk biraz pahalı olabilir. Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Didim’e taksi ücreti yaklaşık 100 USD tutacaktır. Bu nedenle araca binmeden pazarlık yapmayı deneyebilirsiniz.

bodrum havalimanı transfer ile didime ulaşım

Transfer Hizmeti

Transfer hizmeti almak Bodrum-Milas Havalimanı’ndan Didim’e gitmenin en konforlu yoludur. Dilediğiniz saatte aracınız hazır olur ve sizin istediğiniz noktaya keyifle gitmenizi sağlar.

Bu hizmeti almak için en erken rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Böylelikle araç hazırlanır ve belirttiğiniz saatte sizi alır. Rezervasyon için Bodrum transfer sayfamızı ziyaret ediniz.