Antalya Havalimanı’ndan Belek’e Nasıl Gidilir?

 Antalya Havalimanı’ndan Belek’e Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı’ndan Belek bölgesine gitmek için 4 yol vardır. Bunlar; taksi, belediye otobüsleri ve tramvay, özel transfer ve havaalanı servis otobüsleri olarak karşımıza çıkar.

Detaylar için seçim yap.

antalya belek taksi
antalya belek belediye otobusleri
antalya belek transfer sirketleri
antalya belek soforlu arac

1. Taksi

Ticari taksi kullanarak ulaşım ihtiyacınızı pratik olarak karşılarsınız. Antalya Havalimanı’ndan Belek’e taksi ile gitmek hem konforlu hem de zaman açısından da avantajlıdır.

Ekonomik açıdan biraz pahalı olabilir. Belek ile havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 35 USD olarak karşınıza çıkar.

antalyadan havalimanından belek'e taksi kaç yazar

2. Tramvay + Belediye Otobüsü

En ekonomik Antalya Havalimanından Beleğe ulaşım seçeneği tramvay ve belediye otobüslerini kullanmaktır.

T1A tramvayı ile Topçular durağında inmeli buradan BA22 sefer sayılı belediye otobüsleri ile Belek ilçesine ulaşabilirsiniz. Yada havaalanından 600 numaralı otobüsle otogara gidip buradan Belek minibüslerine aktarma yapabilirsiniz.

Antalya Havalimanından Belek'e otobüs ile ulaşım

3. Transfer Hizmeti

Güvenli, hızlı ve konforlu bir ulaşım için transfer hizmeti alabilirsiniz. Kişiye veya gruba özel transfer Belek ile havalimanı ulaşım seçeneklerinin en konforlusudur.

Buskirala sizin talepleriniz doğrultusunda en iyi yolculuk koşullarını ve Belek transfer desteğini sağlayacaktır. Rezervasyon için Antalya transfer sayfamızı ziyaret ediniz.

Antalya havalimanı belek buskirala transfer

4. Havaalanı Servis

Havaalanından kalkan servis otobüsleri ile aktarma yaparak Belek’e gidebilirsiniz. Bu hizmeti alırken fazla bagaj için ek ücret ödemeniz gerekebilir.

Öncelikle havalimanındaki Havaş otobüslerine binerek otogara gitmelisiniz. Buradan Belek servislerine yada minibüslerine aktarma yapabilirsiniz.

antalya havalimanından beleke havaş