İzmir Havalimanı’ndan Seferihisar’a Nasıl Gidilir?

 İzmir Havalimanı’ndan Seferihisar’a Nasıl Gidilir?

İzmir Andan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a gitmek için 4 farklı ulaşım seçeneği kullanabilirsiniz. Bu ulaşım seçenekleri ise; transfer hizmeti, belediye otobüsleri ve metro, şoförlü araç kiralama ve taksidir.

Ne yazık ki İzmir havalimanından Seferihisar’a giden havaalanı servis otobüsleri yoktur. Seferihisar’da havaş durağı olmadığından bu hizmetten yararlanamazsınız.

Kişi ve Gruba Özel Transfer (ADB)

vip transfer seferihisar

Transfer hizmeti alarak İzmir havaalanından Seferihisar rahat ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu hizmeti almanız için uçuşunuz öncesi rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Aracın hazırlanması ve yanınıza gelmesi için en az 1 saat süre gereklidir.

Buskirala her segment araçlarla Seferihisar’da özel transfer hizmeti sunuyor. Rezervasyon için 0850 840 52 50‘yi arayabilirsiniz.

Adnan Menderes Havalimanı → Seferihisar Taksi

izmir adnan menderes havalimanından seferihisar'a taksi kaç ücreti

İzmir’in Seferihisar ilçesine havaalanından gitmek için taksi kullanmak oldukça pratiktir. Yaklaşık 60 km mesafe için taksi ücreti biraz pahalı olabilir. Bunun için araca binmeden pazarlık yapmayı deneyebilirsiniz.

Havaalanın taksilerini kullanarak Seferihisar’a gidebilirsiniz. Seferihisar ile havalimanı arası için taksi ücreti ortalama 40-45 Amerikan doları tutacaktır.

Metro ve Belediye Otobüsleri

izmir adnan menderes havalimanından seferihisar'a otobüsle nasıl gidilir

Toplu taşıma araçları ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Seferihisar’a gitmenin farkı yolları vardır. En az 2.5 saat bir süre yolculukta geçebilir. En hızlı gidebileceğiniz seçenek ise 2 aktarma gerektirir.

İzban trenine havaalanından bindikten sonra Cumaovası durağında inmelisiniz. Buradan 829 numaralı otobüse aktarma yaparak Seferihisar’a ulaşırsınız.

İzmir Havaalanı-Seferihisar Şoförlü Araç Kiralama

izmir havalimanı kiralık şoförlü araç seferihisar

En popüler seçeneklerden biriside İzmir havalimanından şoförlü araç kiralayarak Seferihisar’a gitmektir. Bu sayede araç tahsis edilir ve diğer ulaşım ihtiyaçlarınızı da karşılarsınız.

Baskirala, şoförlü kiralık araçlar açısından kapsamlı bir filo ve deneyimli sürücü ekiplerine sahiptir. Buskirala.com adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.