İstanbul Havalimanından Güngören’e Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Güngören’e Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Güngören’e gitmek için kullanabileceğiniz 4 farklı seçenek vardır. Bunlar; metro ve belediye otobüsleri, taksi, Havabus ve Buskirala özel transferdir. Bunlar konfor, yolculuk süresi ve fiyat olarak birbirlerinden ayrışırlar.

istanbul havalimanından güngörene iett ile nasıl gidilir

Metro ve Belediye Otobüsleri

Toplu taşıma ile İstanbul Havalimanı’ndan Güngören’e gitmek en ekonomik seçenektir. Ancak yorucu olabilir.

M11 metrosuna havaalanından bindikten sonra Gayrettepe durağında inmelisiniz. Buradan 200 metre yürüyerek Zincirlikuyu durağından 34AS otobüsüne binerek Topkapı’da inmelisiniz. Buradan ise Güngören dolmuşları kullanmanız gerekecektir.

taksi havalimanından güngörene kaç para

Taksi

Taksi ile havaalanından Güngören’e konforlu şekilde gidebilirsiniz. Taksiler havalimanının çıkış kapılarında sırayla yolcu alırlar. Sizde buradan taksiye binebilirsiniz.

Trafiğin sıkışıklığı ve gidilen güzergaha göre taksi ücreti farklılık gösterebilir. Bu nedenle öncesinden mutlaka fiyat alıp taksiye binin.

yeni havaalanından güngörene havabus ile ulaşım

Havabus

Havaist otobüslerinin Güngören’de durağı bulunmamaktadır. En yakın durak ise Bakırköy İDO iskelesinin karşısındadır. Buradan Güngören’e gitmek için aktarma yapmanız gerekebilir.

HVIST otobüslerine havalimanındaki tabelaları takip ederek ulaşabilirsiniz. Fazla bagaj için ek ücret ödemeniz gerekebilir.

vip transfer güngören

Buskirala Özel Transfer

Buskirala’nın özel transfer hizmeti ile İstanbul havaalanından Güngören’e konforlu ve hızlı şekilde ulaşım yaparsınız.

Bu hizmeti almanız için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Bu sırada araç hazırlanır ve şoförlü şekilde sizi karşılar.