İstanbul Havalimanından Beyoğlu’na Nasıl Gidilir?

 İstanbul Havalimanından Beyoğlu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Beyoğlu’na gitmek için kullanabileceğiniz 4 farklı seçenek vardır. Bunlar yolculuk süresi, konfor ve ücret olarak aralarında ayrışır.

Bu ulaşım seçenekleri; metro ve belediye otobüsleri, taksi, Havabus otobüsleri ve Beyoğlu transfer olmak üzere 4 tanedir.

Metro ve Belediye Otobüsleri

Fiyat olarak en ekonomik ulaşım seçeneği toplu taşıma araçlarını kullanmaktır. İstanbul havaalanından Beyoğlu’na ekonomik ulaşım için metro ve belediye otobüsleri kullanabilirsiniz.

M11 metrosuna havaalanından bindikten sonra Kağıthane istasyonunda inip buradan 46Ç numaralı otobüsle Beyoğlu’na gidebilirsiniz. İstasyonlar arası biraz yürümeniz gerekebilir.

havaalanından beyoğluna metro ile ulaşım

Taksi

Taksi ile İstanbul Havalimanı’ndan Beyoğlu’na hızlı ve rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Havaalanın taksi durağından size en yakın çıkış kapısına taksi çağırabilirsiniz.

Ücret olarak biraz fazla olabilir. Bu nedenle bir kaç taksi sürücüsünden fiyat aldıktan sonra taksi kullanmanız sizin faydanıza olacaktır.

istanbul havalimanından beyoğluna taksi ücreti

Havabus Otobüsleri

Havaist otobüslerine havalimanındaki tabelaları takip ederek ulaşabilirsiniz. Buradan 16. perondan kalkan otobüsleri kullanmanız gerekecektir.

HVIST otobüsleri Taksim Meydanı, Ayvansaray ve Piyalepaşa Bulvarı olmak üzere 3 durakla Beyoğluna ulaşım hizmeti verir. Bu duraklardan gideceğiniz yere en yakın olanında inebilirsiniz.

beyoğlu havaist durakları

Beyoğlu Transfer

Ulaşım seçenekleri arasından en konforlusu transfer hizmeti almaktır. Buskirala havalimanı transfer hizmetini havaalanından Beyoğlu’na ulaşmak için de alabilirsiniz. Unutmamanız gereken en önemli husus uçuş öncesi rezervasyon yaptırmak zorunda olmanızdır.

Beyoğlu’nun her yerine VIP transfer hizmeti sunan Buskirala ile hızlı, ekonomik ve konforlu seyahat yapabilirsiniz.

beyoğlu vip transfer