Esenboğadan Sincan’a Nasıl Gidilir?

 Esenboğadan Sincan’a Nasıl Gidilir?

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Sincan’a gitmek için 4 farklı ulaşım seçeneği kullanabilirsiniz. Bunlar; taksi, belediye otobüsleri ve metro, havalimanı servis otobüsleri ve kişiye özel transfer hizmetidir.

Kişiye Özel Transfer

havalimanı transfer sincan

Kişi veya gruplar için en konforlu ulaşım seçeneği transfer hizmetidir. Esenboğa Havalimanı’ndan Sincan’a gitmek için transfer desteği alarak yolculuğunuzu keyifli hale getirebilirsiniz.

Buskirala’nın her marka ve modelden otomobil, minibüs ve otobüs filosu ile Ankara Havalimanı’nda transfer aracı bulunur. Rezervasyon için 0850 840 52 50‘yi tıklayarak iletişim merkezine bağlanabilirsiniz.

Esenboğa(ESB) → Sincan Taksi

esenboğa havalimanından sincan'a taksi ücreti

Ticari taksi ile Ankara Esenboğa Havaalanı’ndan Sincan’a gitmek oldukça pratik olsa da maliyeti fazladır. Havalimanından Sincan’a taksimetre ücreti ortalama 45 US doları ödemeniz gerekebilir.

Esenboğa taksi durağının araçları çıkış kapısında sıra halinde beklerler. Buradan sizde bu araçlara binerek yolculuk yapabilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı Servis Otobüsleri

esenboğa havalimanından sincan'a havalimanı servis

Esenboğa Havaalanı’nın alt katında servis otobüsleri bulunur. Bu havaalanı servis otobüsleri ile belirli noktalara gidebilirsiniz. Bu nedenle aktarma yapmak zorunda kalırsınız. Ayrıca bagajınız fazla ise ek bagaj ücreti de ödersiniz.

Bu araçlar ile Kızılay’a gidebilir ve buradan metro yada Sincan otobüslerine aktarma yapabilirsiniz. Veya Ulus’a giderek Sincan minibüslerini kullanabilirsiniz.

Esenboğa → Sincan EGO ile Ulaşım

esenboğa havalimanından sincan'a giden otobüsler

442 numaralı EGO otobüsü Esenboğa Havalimanı’ndan Kızılay’a gider. Buradan yine Sincan otobüslerine yada metrosuna aktarma yapabilirsiniz.

Bu ulaşım seçeneği hem çok zamanınızı alır hem de çok yorucu bir seyahat yapabilirsiniz. Fiyat olarak ekonomik olsa da konfor bakımından çok zayıftır.