Esenboğadan Keçiören’e Nasıl Gidilir?

 Esenboğadan Keçiören’e Nasıl Gidilir?

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Keçiören’e ulaşım ihtiyacınızı 4 farklı şekilde karşılayabilirsiniz. Ulaşım yapmak istediğiniz bu seçenekler fiyat, konfor ve yolculuk süresi bakımından ayrışmaktadır. Bunlar; belediye otobüsü ve metro, taksi, havalimanı servis otobüsleri ve transfer hizmeti şeklinde 4 adettir.

Belediye Otobüsleri ve Metro

esenboğa havalimanından keçiörene giden otobüsler

EGO otobüsleri ile Esenboğa Havalimanı’ndan Keçiören’e gitmek ekonomik olsa da çok yorucu gerçekleşir.

442 numaralı otobüse havaalanından bindikten sonra Kızılay’da inmelisiniz. Buradan Keçiören metrosuna binerek Keçiören’e ulaşım sağlarsınız.

ESB → Keçiören Taksi

esenboğa havalimanından keçiörene taksi kaç para

Esenboğa taksi durağının araçları havaalanın çıkış kapılarında sırada beklerler. Bunlardan istediğinize binerek hızlı ve rahat şekilde Keçiören’e gidebilirsiniz.

Taksi ücreti yol ve gideceğiniz noktaya göre farklılık gösterebilir. Ancak ortalama bir fiyat vermek gerekir ise 25 ile 30 USD diyebiliriz. Araca binmeden pazarlık yapabilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı Servis Otobüsleri

keçiören havaş otobüsleri

Havaalanı servis otobüsleri ile Keçiören ilçesine direk ulaşım sağlayamazsınız. Başka vasıtalar ile aktarma yapmanız gerekir.

Bu otobüslere havalimanın alt kat çıkış kapısından bindikten sonra Kızılay’da inmelisiniz. Buradan Keçiören otobüsleri yada metrosu ile yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kişiye veya Gruba Özel Transfer

havaalanı transfer keçiören

Keçiören’e gitmek için havalimanı transfer rezervasyonu yaptırarak konforla yolculuk yapabilirsiniz. Aracın hazırlanması için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

Buskirala ekonomik fiyat taksit avantajı ile Ankara havaalanından Keçiören’e transfer desteği sunuyor. Rezervasyon yaptırmak isterseniz 0(850) 840 5250‘yi tıklayarak çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.