Esenboğadan Aşti’ye Nasıl Gidilir?

 Esenboğadan Aşti’ye Nasıl Gidilir?

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Aşti’ye gitmek için 4 seçenek karşımıza çıkar. Bunlar arasından ücret, yolculuk süresi ve konfor beklentinize göre tercih yapabilirsiniz. Bu ulaşım yolları ise; belediye otobüsleri ve metro, taksi, havaalanı servis otobüsleri ve havalimanı transferdir.

Kişiye ve Gruplara Özel Transfer

havalimanı transfer aşti

Özel transfer hizmeti Esenboğa havaalanından otogara gitmenin en hızlı ve en konforlu yoludur. Bu hizmeti almak için uçağa binmeden rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

Buskirala, Esenboğa Havalimanı transfer hizmetini Aşti’ye gitmek için alabilirsiniz. 12 taksit ve cazip avantajlar ile rezervasyon yaptırmak için 0(850) 840 5250‘yi tıklayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

ESB → Aşti Taksi

esenboğa havalimanından aştiye taksi kaç para

Taksi ile havaalanından Aşti’ye gitmek oldukça pratiktir. Bu araçlara Esenboğa Havaalanı taksi durağından yada havalimanı çıkış kapılarından binebilirsiniz.

Ticari taksi ile yapacağınız bu yolculuğun ücreti trafik durumuna ve güzergaha göre farklılık gösterebilir. Ancak genellikle 25 USD tutarında taksimetre ücreti ile karşılaşırsınız.

Esenboğa Havaalanı Servis Otobüsleri

havalimanı servis aşti

Ankara Esenboğa Havaalanı’ndan Aşti’ye direk giden servis otobüsleri mevcuttur. Bu otobüsleri havalimanın alt kat çıkışlarında görebilirsiniz.

Havalimanı Servis Otobüsleri belirli saatlerde kalkar ve belirli güzergahtan gider. Bu güzergah içerisinde Aşti’de bulunur.

Belediye Otobüsleri ve Metro

esenboğa havalimanından aştiye giden otobüsler

442 otobüsü ile Esenboğa Havalimanı’ndan Aşti’ye tek vasıta ile gidebilirsiniz. Bu otobüsle yapacağınız yolculukta ayakta seyahat edebilirsiniz.

En konforsuz ulaşım seçeneği olsa da en uygun fiyata sahiptir. Bu yolculuk ortalama 1 yada 1,5 saat sürer. Bu nedenle otobüse binmeden bunları bilmeniz faydanıza olur.