Antalya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

 Antalya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Antalya Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için 4 yol bulunmaktadır. Bunlar; Taksi, Tramvay, Havaş otobüsleri ve özel transger araçlarıdır. Sizler için bu ulaşım yollarını aşağıda inceledik.

Taksi

Havalimanında bulunan Taksi durağını kullanarak Antalya Şehir merkezine gidebilirsiniz. Hızlı ve pratik bir yöntem olan bu yolculuk yaklaşık 12km’dir.

Sıcak Antalya günlerinde konforlu bir yolculuk imkanı sunan Taksi ile seyehat ederken yoğun günlerde Taksi bulamama ihtimalinide gözden çıkarmamalısınız.

Antalya havalimanından sehir merkezine taksi ile ulasim

Havaş Otobüsleri

Havalimanı Terminalinin önünden kalkan Havaş otobüsleri şehir merkezine ve çevresindeki önemli noktalara servis yaparlar. Geniş bagaj hacmi sunan bu araçları tercih edebilirsiniz.

Antalya Havalimanı'ndan şehir merkezine havas otobüsleri ile gitmek

Tramvay

Şehir merkezine ulaşmanın yollarından biride Tramvay kullanmaktır. Havalimanındaki T1A Tramvay hattını kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya havalimanından şehir merkezine tramvay ile gitmek

Özel Transfer

Yılların verdiği tecrübe ile Buskirala.com Antalya Havalimanından şehir merkezine konforlu araçları ile transfer hizmeti vermektedir. Sıcak Antalya günlerinde size en iyi hizmeti vermek için 7/24 yanınızdayız.