CIP Transfer Nedir?

 CIP Transfer Nedir?

CIP transfer, ticari öneme sahip kişiler ve devlet kurumlarında önemli pozisyondaki kişilerin ulaşım ihtiyacının karşılanmasıdır. VIP araçlar yada makam araçları ile konforlu bir havalimanı transfer hizmeti sunulması da bu tanıma girer.

Bu transferler sadece ulaşım hizmeti ile sınırlı kalmayıp özel hizmetlerde içerir. Bunlar ücretsiz yiyecek, içecek, internet, TV ve rahat koltuklarla seyahat etme gibi ayrıcalıklar ile transfer hizmeti verilmesidir.

Nasıl Yapılır?

Transfer rezervasyonu yapılması ile birlikte araç hazırlanır ve transfer noktasına gider. Burada transfer hizmeti alacak kişi karşılanır ve aracına kadar eşlik edilir. Uzman bir şoför ve üst segment araçla gideceği yere götürülür.

Ayrıca bu transfer havaalanına veya havaalanından aynı şekilde sağlanır. Burada uçuş kodunun transfer yetkilisi bildirilmesi ile aracın hizmet yerinde bulundurulması sağlanır. Yolculuk yapacak kişinin konforunun sağlanması için gerekli her şey araçta bulundurulur.

cip transfer araçları

CIP Ulaşımda Kullanılan Araçlar

Bu hizmet için en üst segment araçlar kullanılır. Bunlar Mercedes S class, Vito, Audi A8, BMW 7 serisi, Volkswagen Caravella ve Maybach araçlardır. Bu araçların ayrıca iç donanım ve dış donanım özellikleri ile yolcunun konforunu üst seviyede tutması ve VIP şeklinde dizayna sahip olması önemlidir. VIP araçlar kaç kişiliktir? sayfamızda bu araçlar hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ulaşım hizmeti verecek olan araç ayrıca bazı özellikleri ile de diğer araçlardan ayrılmalıdır. Bunlar ise;

  • İnternet bağlantısı
  • Buzdolabı
  • USB bağlantısı ve priz
  • Otomatik kapı
  • VIP dizayn
  • Koltuk ısıtma, soğutma ve masaj
cip transfer kullanım alanları

CIP Transferin Kullanıldığı Alanlar

Bu ulaşım şekli en çok havalimanı transfer hizmetleri için kullanılsa da başka noktalar içinde kullanım popülerliğine sahiptir. Havaalanlarından otel veya şehir merkezine ulaşım için sıkça tercih edilir. Ayrıca bu noktalardan havaalanına ulaşım içinde yine bu hizmet tercih edilir.

Özellikle ticari öneme sahip kişilerin konforla yolculuk yapması için tercih edilen CIP transfer toplantılar içinde sıkça tercih edilir.

Bu hizmet en sık havaalanlarında kullanılır. CIP rezervasyonlar için havalimanı CIP transfer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.